Main Menu
User Menu

439. taktické transportní křídlo [1974-1987]

439th Tactical Airlift Wing

     
Název:
Name:
439. taktické transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
439th Tactical Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
14.03.1974
Předchůdce:
Predecessor:
439. stíhací bombardovací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1987
Nástupce:
Successor:
439. vojenské transportní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1974-08.10.1976 ?
08.10.1976-01.10.1987 14. letecká armáda (rezervná)
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.04.1974-30.06.1974 Kehoe, James W. (Colonel)
30.06.1974-05.09.1974 Dunn, Ronald C. (Colonel)
05.09.1974-15.06.1978 Knowles, Billy M. (Brigadier General)
15.06.1978-31.08.1983 Haugen, Donald E. (Brigadier General)
31.08.1983-01.04.1984 Paskevicz, Louis (Colonel)
01.04.1984-01.05.1986 Ferguson, Jack P. (Brigadier General)
01.05.1986-01.10.1987 Walker, Frederick D. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
25.01.1976-01.10.1987 914. taktická transportní skupina
01.10.1980-01.10.1987 911. taktická transportní skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/439-takticke-transportni-kridlo-1974-1987-t138804#452951Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/439th-Tactical-Airlift-Wing-t138804#452951Version : 0
MOD