Main Menu
User Menu

437. křídlo pro přepravu jednotek, střední [1952-1957]

437th Troop Carrier Wing, Medium

     
Název:
Name:
437. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Originální název:
Original Name:
437th Troop Carrier Wing, Medium
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.06.1952
Předchůdce:
Predecessor:
437. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Datum zániku:
Disbanded:
16.11.1957
Nástupce:
Successor:
437. vojenské transportní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.06.1952-16.11.1957 10. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
15.06.1952-01.09.1954 Landis, Reed G. (Colonel)
01.09.1954-19.01.1955 Preston, Edwin L. (Lieutenant Colonel)
19.01.1955-02.05.1957 Lacey, John W. (Colonel)
02.05.1957-16.11.1957 Whitwell, Joseph E. (Lieutenant Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
27.06.1949-10.06.1952 437. skupina pro přepravu jednotek, střední
15.06.1952-16.11.1957 437. skupina pro přepravu jednotek, střední

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/437-kridlo-pro-prepravu-jednotek-stredni-1952-1957-t138799#452946Verze : 1
MOD