Main Menu
User Menu

436. křídlo pro přepravu jednotek, střední [1949-1951]

436th Troop Carrier Wing, Medium

     
Název:
Name:
436. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Originální název:
Original Name:
436th Troop Carrier Wing, Medium
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.05.1949
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
16.04.1951
Nástupce:
Successor:
436. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
27.06.1949-01.08.1950 9. letecká armáda
01.08.1950-16.04.1951 1. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
27.06.1949-20.10.1950 Muldraug, Godman Air Force base
20.10.1950-16.04.1951 Louisville, Standiford Municipal Airport

Velitel:
Commander:
27.06.1949-16.04.1951 Woody, Albert M. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
27.06.1949-16.04.1951 436. skupina pro přepravu jednotek, střední

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/436-kridlo-pro-prepravu-jednotek-stredni-1949-1951-t138794#452941Verze : 1
MOD