Main Menu
User Menu

435. vojenské tranportní zabezpečovací křídlo [1968-1975]

435th Military Airlift Support Wing

     
Název:
Name:
435. vojenské tranportní zabezpečovací křídlo
Originální název:
Original Name:
435th Military Airlift Support Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
25.11.1968
Předchůdce:
Predecessor:
435. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Datum zániku:
Disbanded:
01.07.1975
Nástupce:
Successor:
435. taktické transportní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
24.12.1968-01.07.1975 21. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
24.12.1968-01.07.1969 Walters Ash, RAF High Wycombe
01.07.1969-01.07.1975 Frankfurt am Main, Rhein-Main Air Base /
Velitel:
Commander:
24.12.1968-07.01.1970 Wild, Hugh E. (Brigadier General)
07.01.1970-01.04.1970 Robinson, Michael F. (Colonel)
01.04.1970-20.03.1971 Glauch, Alden G. (Colonel)
20.03.1971-20.01.1973 Minnich, E. Scott (Colonel)
20.01.1973-01.07.1975 Hollowell, John D. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/435-vojenske-tranportni-zabezpecovaci-kridlo-1968-1975-t138788#452935Verze : 1
MOD