Main Menu
User Menu

433. vojenské transportní křídlo [1985-1992]

433rd Military Airlift Wing

     
Název:
Name:
433. vojenské transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
433rd Military Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1985
Předchůdce:
Predecessor:
433. taktické transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1992
Nástupce:
Successor:
433. transportní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1985-01.02.1992 4. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.04.1985-01.02.1992 San Antonio, Kelly Air Force Base
Velitel:
Commander:
01.04.1985-23.11.1987 Sullivan, John G. (Brigadier General)
23.11.1987-31.01.1988 Garland, Edward W. (Colonel)
31.01.1988-04.02.1990 Sherrard, James E. III (Brigadier General)
04.02.1990-01.02.1992 Quarnaccio, Michael J. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/433-vojenske-transportni-kridlo-1985-1992-t138773#452920Verze : 1
MOD