Main Menu
User Menu

433. taktické transportní křídlo [1971-1985]

433rd Tactical Airlift Wing

     
Název:
Name:
433. taktické transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
433rd Tactical Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
29.06.1971
Předchůdce:
Predecessor:
433. vojenské transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1985
Nástupce:
Successor:
433. vojenské transportní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
29.06.1971-08.10.1976 ?
08.10.1976-01.04.1985 4. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
29.06.1971-01.04.1985 San Antonio, Kelly Air Force Base
Velitel:
Commander:
29.06.1971-12.06.1972 Willis, William A. (Colonel)
13.06.1972-DD.07.1972 ?, ? ( ? )
DD.08.1972-DD.01.1976 Huff, Harry J. II (Brigadier General)
DD.01.1976-07.06.1976 Hoff, John W. (Major General)
07.06.1976-06.04.1978 Jenkins, Cecil T. (Brigadier General)
06.04.1978-15.06.1978 Brainin, Howard L. (Colonel)
15.06.1978-15.05.1979 Gill, Sloan R. (Brigadier General)
15.05.1979-11.03.1983 McClelland, Marc M. (Brigadier General)
11.03.1983-04.07.1984 Burford, Thomas E. (Colonel)
04.07.1984-01.04.1985 Sullivan, John G. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
29.06.1971-08.07.1972 916. vojenská transportní skupina
01.10.1981-01.04.1985 934. taktická transportní skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/433-takticke-transportni-kridlo-1971-1985-t138772#452919Verze : 1
MOD