Main Menu
User Menu

376. strategické křídlo [1970-1991]

376th Strategic Wing

     
Název:
Name:
376. strategické křídlo
Originální název:
Original Name:
376th Strategic Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
23.01.1970
Předchůdce:
Predecessor:
376. bombardovací křídlo, střední
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1991
Nástupce:
Successor:
376. letecké expediční křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1970-01.01.1975 8. letecká armáda
01.01.1975-01.10.1991 3. letecká divize
Dislokace:
Deployed:
01.04.1970-01.10.1991 Kadena, Kadena Air Base

Velitel:
Commander:
01.04.1970-02.09.1970 Edmunds, Alan C. (Brigadier General)
02.09.1970-30.08.1972 Weyant, Jack A. (Colonel)
30.08.1972-10.09.1974 Kavanaugh, Dudley G. (Colonel)
10.09.1974-30.09.1977 Horvath, Raymond L. (Colonel)
30.09.1977-21.03.1978 Buzard, Lyman E. (Colonel)
21.03.1978-21.04.1978 Moffett, William F. (Colonel)
21.04.1978-11.06.1981 Oldroyd, David A. (Colonel)
11.06.1981-12.07.1982 Ashley, Donald L. (Colonel)
12.07.1982-22.08.1984 Skovgaard, Richard A. (Colonel)
22.08.1984-21.06.1985 Graves, William R. (Colonel)
21.06.1985-04.04.1986 Caruana, Patrick P. (Colonel)
04.04.1986-09.03.1989 Sykes, Larry D. (Colonel)
09.03.1989-31.07.1990 Borah, Steve B. (Colonel)
31.07.1990-01.10.1991 Beverly, Gerald M. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/376-strategicke-kridlo-1970-1991-t138743#452890Verze : 0
MOD