Main Menu
User Menu

377. křídlo bojového zabezpečení [1985-1991]

377th Combat Support Wing

     
Název:
Name:
377. křídlo bojového zabezpečení
Originální název:
Original Name:
377th Combat Support Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.06.1985
Předchůdce:
Predecessor:
377. letištní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.05.1991
Nástupce:
Successor:
377. letištní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
14.06.1985-01.05.1991 316. letecká divize
Dislokace:
Deployed:
14.06.1985-01.05.1991 Ramstein, Ramstein Air Base /
Velitel:
Commander:
14.06.1985-28.07.1986 Hobgood, Leslie A. (Colonel)
28.07.1986-15.06.1988 Lupia, Eugene A. (Colonel)
15.06.1988-12.01.1990 Eckert, William D. (Colonel)
12.01.1990-01.05.1991 Carpenter, Adelbert W. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/377-kridlo-bojoveho-zabezpeceni-1985-1991-t138740#452887Verze : 0
MOD