Main Menu
User Menu

377. letištní křídlo [1972-1973]

377th Air Base Wing

     
Název:
Name:
377. letištní křídlo
Originální název:
Original Name:
377th Air Base Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
17.01.1972
Předchůdce:
Predecessor:
377. skupina bojového zabezpečení
Datum zániku:
Disbanded:
28.05.1973
Nástupce:
Successor:
377. křídlo bojového zabezpečení
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
17.01.1972-28.03.1973 7. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
17.01.1972-28.03.1973 Saigon, Tan Son Nhut Air Base /
Velitel:
Commander:
17.01.1972-27.06.1972 Gunn, Charles D. Jr (Colonel)
27.06.1972-28.03.1973 Odell, David A. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/377-letistni-kridlo-1972-1973-t138739#452886Verze : 0
MOD