Main Menu
User Menu

377. skupina bojového zabezpečení [1966-1972]

377th Combat Support Group

     
Název:
Name:
377. skupina bojového zabezpečení
Originální název:
Original Name:
377th Combat Support Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
08.04.1966
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
17.01.1972
Nástupce:
Successor:
377. letištní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
08.04.1966-17.01.1972 7. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
08.04.1966-17.01.1972 Saigon, Tan Son Nhut Air Base /
Velitel:
Commander:
08.04.1966-08.10.1966 Budway, George (Colonel)
08.10.1966-04.10.1967 Coe, Grover K. (Colonel)
04.10.1967-26.07.1968 Peebles, Farley E. (Colonel)
26.07.1968-DD.09.1969 Shields, Benjamin B. (Colonel)
DD.09.1969-31.07.1970 Marek, Frank E. (Colonel)
31.07.1970-10.07.1971 Hobbs, Harold E. (Colonel)
10.07.1971-17.01.1972 Gunn, Charles D. Jr (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/377-skupina-bojoveho-zabezpeceni-1966-1972-t138738#452885Verze : 0
MOD