Main Menu
User Menu

366. stíhací bombardovací křídlo [1952-1958]

366th Fighter-Bomber Wing

     
Název:
Name:
366. stíhací bombardovací křídlo
Originální název:
Original Name:
366th Fighter-Bomber Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.11.1952
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.07.1958
Nástupce:
Successor:
366. taktické stíhací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1953-25.09.1957 9. letecká armáda
15.02.1956-24.09.1957 ?
25.09.1957-01.07.1958 834. letecká divize
Dislokace:
Deployed:
01.01.1953-01.07.1958 Alexandria AFB
Velitel:
Commander:
01.01.1953-14.07.1953 Vance, Reginald F. C. (Colonel)
14.07.1953-29.08.1957 Daniel, William A. (Colonel)
29.08.1957-25.09.1957 Warford, Victor E. (Colonel)
25.09.1957-01.06.1958 Slocumb, Clyde B. Jr (Colonel)
01.06.1958-01.07.1958 Harmon, David N. (Lieutenant Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.01.1953-25.09.1957 366. skupina údržby a zásobování
01.01.1953-25.09.1957 366. stíhací-bombardovací skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/366-stihaci-bombardovaci-kridlo-1952-1958-t138723#452870Verze : 0
MOD