Main Menu
User Menu

354. stíhací křídlo [1993- ]

354th Fighter Wing

     
Název:
Name:
354. stíhací křídlo
Originální název:
Original Name:
354th Fighter Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.08.1993
Předchůdce:
Predecessor:
354. stíhací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
20.08.1993-DD.MM.RRRR 11. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, Eielson AFB

Velitel:
Commander:
20.08.1993-14.02.1994 Fleming, Thomas O. (Colonel)
14.02.1994-28.09.1995 Keys, Ronald E. (Brigadier General)
28.09.1995-09.05.1997 Brown, Richard E. (Brigadier General)
09.05.1997-28.05.1999 Crawford, Tommy F. (Brigadier General)
28.05.1999-04.04.2001 DeCuir, Kenneth M. (Brigadier General)
04.04.2001-03.10.2002 DuLaney, Robert D. (Brigadier General)
03.10.2002-28.06.2004 Jouas, Jan-Marc (Brigadier General)
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
DD.07.2012-14.09.2012 Kelly, Mark D. (Colonel)
14.09.2012-DD.06.2014 Kelly, Mark D. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
20.08.1993-DD.MM.RRRR 354. logistická skupina
20.08.1993-DD.MM.RRRR 354. operační skupina
08.07.2002-DD.MM.RRRR 354. skupina údržby

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
www.af.mil
URL : https://www.valka.cz/354-stihaci-kridlo-1993-t138722#452869Verze : 2
MOD