Main Menu
User Menu

332. stíhací křídlo [1947-1949]

332nd Fighter Wing

     
Název:
Name:
332. stíhací křídlo
Originální název:
Original Name:
332nd Fighter Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
28.07.1947
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.07.1949
Nástupce:
Successor:
332. letecké expediční křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.08.1947-01.07.1949 9. letecká armáda
15.01.1949-01.02.1949 dočasně podřízeno: 1. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
15.08.1947-01.07.1949 Lockbourne, Lockbourne AFB
Velitel:
Commander:
15.08.1947-22.08.1947 Gleed, Edward C. (Major)
22.08.1947-01.07.1949 Davis, Benjamin O. Jr (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
15.08.1947-01.07.1949 332. stíhací skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/332-stihaci-kridlo-1947-1949-t138701#452848Verze : 0
MOD