Main Menu
User Menu

325. křídlo pro zdokonalovací výcvik stíhačů [1981-1983]

325th Fighter Weapons Wing

     
Název:
Name:
325. křídlo pro zdokonalovací výcvik stíhačů
Originální název:
Original Name:
325th Fighter Weapons Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
17.06.1981
Předchůdce:
Predecessor:
325. stíhací křídlo (protivzdušné obrany)
Datum zániku:
Disbanded:
15.10.1983
Nástupce:
Successor:
325. taktické výcvikové křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1981-15.10.1983 ?
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.07.1981-18.04.1983 Jaquish, John E. (Colonel)
18.04.1983-15.10.1983 Smith, Jerry E. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/325-kridlo-pro-zdokonalovaci-vycvik-stihacu-1981-1983-t138698#452845Verze : 0
MOD