Main Menu
User Menu

325. přepadové stíhací křídlo [1951-1952]

325th Fighter-Interceptor Wing

     
Název:
Name:
325. přepadové stíhací křídlo
Originální název:
Original Name:
325th Fighter-Interceptor Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.05.1951
Předchůdce:
Predecessor:
325. stíhací křídlo pro každé počasí
Datum zániku:
Disbanded:
06.02.1952
Nástupce:
Successor:
325. stíhací křídlo (protivzdušné obrany)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.05.1951-06.02.1952 ?
Dislokace:
Deployed:
01.05.1951-06.02.1952 Tacoma, McChord AFB
Velitel:
Commander:
01.05.1951-14.11.1951 Bennett, Thomas A. (Colonel)
14.11.1951-26.11.1951 Tukey, Phillip E. Jr (Colonel)
26.11.1951-06.02.1952 Bennett, Thomas A. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.05.1951-06.02.1952 325. letištní skupina
01.05.1951-06.02.1952 325. přepadová stíhací skupina
01.05.1951-06.02.1952 325. skupina údržby a zásobování

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/325-prepadove-stihaci-kridlo-1951-1952-t138696#452843Verze : 0
MOD