Main Menu
User Menu

325. stíhací křídlo, pro každé počasí [1948-1950]

325th Fighter Wing, All Weather

     
Název:
Name:
325. stíhací křídlo, pro každé počasí
Originální název:
Original Name:
325th Fighter Wing, All Weather
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.05.1948
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
20.01.1950
Nástupce:
Successor:
325. stíhací křídlo pro každé počasí
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
09.06.1948-01.08.1950 4. letecká armáda
10.11.1949-20.01.1950 ?
Dislokace:
Deployed:
09.06.1948-23.11.1948 Novato, Hamilton AFB
23.11.1948-20.01.1950 Moses Lake, Moses Lake Air Force Base
Velitel:
Commander:
09.06.1948-DD.11.1948 Usher, George L. (Colonel)
DD.11.1948-28.07.1949 Kofahl, Harold E. (Colonel)
28.07.1949-20.01.1950 Bennett, Thomas A. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
09.06.1948-20.01.1950 325. letištní skupina
09.06.1948-20.01.1950 325. skupina údržby a zásobování
09.06.1948-20.01.1950 325. stíhací skupina (pro každé počasí)

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/325-stihaci-kridlo-pro-kazde-pocasi-1948-1950-t138694#452841Verze : 0
MOD