Main Menu
User Menu

315. taktické transportní křídlo [1970-1972]

315th Tactical Airlift Wing

     
Název:
Name:
315. taktické transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
315th Tactical Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1970
Předchůdce:
Predecessor:
315. křídlo pro speciální operace
Datum zániku:
Disbanded:
31.03.1972
Nástupce:
Successor:
315. vojenské transportní křídlo (přidružené)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1970-01.12.1971 834. letecká divize
01.12.1971-31.03.1972 7. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.01.1970-31.03.1972 Phan Rang-Thap Cham, Phan Rang Air Base /
Velitel:
Commander:
01.01.1970-27.05.1970 Campbell, Leslie J. Jr (Colonel)
27.05.1970-31.01.1971 Reed, Charles S. (Colonel)
31.01.1971-19.11.1971 Blood, Kenneth T. Jr (Colonel)
19.11.1971-31.03.1972 Staley, Ray C. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
31.07.1971-31.03.1972 315. skupina bojového zabezpečení

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/315-takticke-transportni-kridlo-1970-1972-t138686#452833Verze : 1
MOD