Main Menu
User Menu

315. křídlo pro speciální operace [1968-1970]

315th Special Operations Wing

     
Název:
Name:
315. křídlo pro speciální operace
Originální název:
Original Name:
315th Special Operations Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.08.1968
Předchůdce:
Predecessor:
315. letecké křídlo zvláštního určení
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.1970
Nástupce:
Successor:
315. taktické transportní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.08.1968-01.01.1970 834. letecká divize
Dislokace:
Deployed:
01.08.1968-01.01.1970 Phan Rang-Thap Cham, Phan Rang Air Base /
Velitel:
Commander:
19.07.1968-04.05.1969 Pauly, John W. (Colonel)
04.05.1969-03.06.1969 Bankard, Col. Harry V. ()
03.06.1969-10.06.1969 Pauly, John W. (Colonel)
10.06.1969-01.01.1970 Campbell, Leslie J. Jr (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/315-kridlo-pro-specialni-operace-1968-1970-t138685#452832Verze : 1
MOD