Main Menu
User Menu

Letecká zdravotnická divize [1961-1987]

Aerospace Medical Division

     
Název:
Name:
Letecká zdravotnická divize
Originální název:
Original Name:
Aerospace Medical Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.11.1961
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
06.02.1987
Nástupce:
Successor:
Divize lidských systémů
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.11.1961-06.02.1987 ?
Dislokace:
Deployed:
01.11.1961-06.02.1987 San Antonio, Brooks AFB
Velitel:
Commander:
01.11.1961-10.01.1966 Bedwell, Theodore C. Jr (Brigadier General)
10.01.1966-16.05.1966 Crouch, Thomas H. (Brigadier General)
16.05.1966-18.08.1970 Roadman, Charles H. (Major General)
18.08.1970-22.09.1970 Goltra, Evan R. (Colonel)
22.09.1970-27.02.1971 Roadman, Charles H. (Major General)
27.02.1971-14.03.1975 Schafer, George E. (Major General)
14.03.1975-15.04.1975 Douglas, William K. (Colonel)
15.04.1975-03.08.1978 Unger, Howard R. (Brigadier General)
03.08.1978-01.02.1980 McIver, Robert G. (Brigadier General)
01.02.1980-15.10.1984 Ord, John W. (Major General)
15.10.1984-06.02.1987 Doppelt, Fredric F. (Major General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
15.04.1962-02.03.1963 Nemocnice USAF, Lacklandova základna vzdušných sil
02.03.1963-01.07.1969 Nemocnice USAF Wilforda Halla
01.07.1969-15.01.1987 Zdravotnické středisko USAF Wilforda Halla
31.07.1985-15.01.1987 59. taktické stíhací křídlo

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/Letecka-zdravotnicka-divize-1961-1987-t138670#452817Verze : 0
MOD