Main Menu
User Menu

305. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké [1978-1991]

305th Air Refueling Wing, Heavy

     
Název:
Name:
305. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké
Originální název:
Original Name:
305th Air Refueling Wing, Heavy
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.02.1978
Předchůdce:
Predecessor:
305. křídlo pro doplňování paliva za letu
Datum zániku:
Disbanded:
01.09.1991
Nástupce:
Successor:
305. křídlo pro doplňování paliva za letu
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.02.1978-01.12.1982 40. letecká divize
01.12.1982-16.06.1988 42. letecká divize
16.06.1988-01.09.1991 8. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.02.1978-01.09.1991 Bunker Hill, Grissom Air Force Base
Velitel:
Commander:
01.02.1978-06.04.1979 Winston, Donald K. (Colonel)
06.04.1979-26.02.1981 Wallace, Richard S. (Colonel)
26.02.1981-01.06.1982 McNeil, Lawrence F. (Colonel)
01.06.1982-05.10.1984 Farrington, John R. (Colonel)
05.10.1984-05.02.1985 Butler, Norman R. (Colonel)
05.02.1985-15.01.1987 Kravetz, Howard L. (Colonel)
15.01.1987-08.02.1988 Ebert, Gary R. (Colonel)
08.02.1988-22.06.1989 Stampfli, Robert G. (Colonel)
22.06.1989-22.01.1991 Fitch, Russell W. Jr (Colonel)
22.01.1991-01.09.1991 Rinklin, Russell A. Jr (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/305-kridlo-pro-doplnovani-paliva-za-letu-tezke-1978-1991-t138660#452807Verze : 1
MOD