Main Menu
User Menu

305. křídlo pro doplňování paliva za letu [1970-1978]

305th Air Refueling Wing 

     
Název:
Name:
305. křídlo pro doplňování paliva za letu
Originální název:
Original Name:
305th Air Refueling Wing 
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1970
Předchůdce:
Predecessor:
305. bombardovací křídlo, střední
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1978
Nástupce:
Successor:
305. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1970-01.07.1973 42. letecká divize
01.07.1973-01.02.1978 40. letecká divize
Dislokace:
Deployed:
01.01.1970-01.02.1978 Bunker Hill, Grissom Air Force Base
Velitel:
Commander:
15.07.1968-09.02.1970 Robertson, Hugh B. Jr (Colonel)
09.02.1970-05.06.1972 Gentry, William T. (Colonel)
05.06.1972-10.05.1973 Miller, George L. (Colonel)
10.05.1973-20.06.1974 Nicholl, Robert L. (Colonel)
20.06.1974-11.02.1975 Ratliff, Walter B. (Colonel)
11.02.1975-14.05.1976 Barnes, Jerome R. Jr (Colonel)
14.05.1976-05.08.1977 Buzard, Lyman E. (Colonel)
05.08.1977-01.02.1978 Winston, Donald K. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/305-kridlo-pro-doplnovani-paliva-za-letu-1970-1978-t138659#452806Verze : 1
MOD