Main Menu
User Menu

303. taktické raketové křídlo [1986-1989]

303rd Tactical Missile Wing

     
Název:
Name:
303. taktické raketové křídlo
Originální název:
Original Name:
303rd Tactical Missile Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
19.08.1986
Předchůdce:
Predecessor:
303. bombardovací křídlo, střední
Datum zániku:
Disbanded:
31.01.1989
Nástupce:
Successor:
Křídlo průzkumných systémů
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
12.12.1986-31.01.1989 3. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
12.12.1986-31.01.1989 Molesworth, RAF Station Molesworth

Velitel:
Commander:
12.12.1986-18.08.1988 Harbaugh, Kent E. (Colonel)
18.08.1988-31.01.1989 Brande, Wendell S. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/303-takticke-raketove-kridlo-1986-1989-t138655#452802Verze : 0
MOD