Main Menu
User Menu

302. taktické transportní křídlo [1971-1981]

302nd Tactical Airlift Wing

     
Název:
Name:
302. taktické transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
302nd Tactical Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
02.08.1971
Předchůdce:
Predecessor:
302. křídlo pro speciální operace
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1981
Nástupce:
Successor:
302. taktické transportní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
02.08.1971-08.10.1976 ?
08.10.1976-01.04.1981 14. letecká armáda (rezervná)
Dislokace:
Deployed:
02.08.1971-01.04.1981 Lockbourne, Lockbourne AFB
Velitel:
Commander:
02.08.1971-DD.11.1973 Mangina, Ben J. (Brigadier General)
DD.11.1973-12.12.1973 Horton, Clarence E. (Colonel)
12.12.1973-10.09.1976 Townsley, Justin L. (Brigadier General)
10.09.1976-27.09.1976 Henderson, Billy R. (Lieutenant Colonel)
27.09.1976-19.03.1979 Jenkins, Donald M. (Brigadier General)
19.03.1979-01.05.1979 Ferguson, Jack P. (Colonel)
01.05.1979-01.04.1981 Milligan, James R. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
25.10.1971-01.07.1972 908. taktická transportní skupina
25.02.1972-01.10.1980 911. taktická transportní skupina
25.02.1972-01.03.1972 911. vojenská transportní skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/302-takticke-transportni-kridlo-1971-1981-t138651#452798Verze : 0
MOD