Main Menu
User Menu

100. letecká divize [1990-1991]

100th Air Division

     
Název:
Name:
100. letecká divize
Originální název:
Original Name:
100th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.06.1990
Předchůdce:
Predecessor:
100. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké
Datum zániku:
Disbanded:
26.07.1991
Nástupce:
Successor:
100. křídlo pro doplňování paliva za letu
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1990-26.07.1991 8. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.07.1990-26.07.1991 Knob Noster, Whiteman AFB
Velitel:
Commander:
01.07.1990-04.01.1991 Kuenning, Thomas E. Jr (Colonel)
04.01.1991-26.07.1991 Politi, John J. (Colonel)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
30.09.1990-26.07.1991 509. bombardovací křídlo, těžké

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/100-letecka-divize-1990-1991-t138641#452788Verze : 0
MOD