Main Menu
User Menu

93. křídlo řízení letového provozu [1996-2002]

93rd Air Control Wing

     
Název:
Name:
93. křídlo řízení letového provozu
Originální název:
Original Name:
93rd Air Control Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.01.1996
Předchůdce:
Predecessor:
93. bombardovací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.2002
Nástupce:
Successor:
93. křídlo leteckých a pozemních operací
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
29.01.1996-01.10.2002 9. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
29.01.1996-01.10.2002 Warner Robins, Robins AFB
Velitel:
Commander:
29.01.1996-22.10.1997 Robinson, Benjamin (Colonel)
22.10.1997-24.05.1999 Stein, Joseph P. (Colonel)
24.05.1999-DD.07.2001 Lindsley, Marc H. (Colonel)
DD.07.2001-01.10.2002 Fadok, David S. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/93-kridlo-rizeni-letoveho-provozu-1996-2002-t138625#452772Verze : 0
MOD





Linked from : https://www.valka.cz/topic/postview/470885
URL : https://www.valka.cz/93-kridlo-rizeni-letoveho-provozu-1996-2002-t138625#470886Verze : 0
MOD