Main Menu
User Menu

93. bombardovací křídlo [1992-1995]

93rd Bomb Wing

     
Název:
Name:
93. bombardovací křídlo
Originální název:
Original Name:
93rd Bomb Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.06.1992
Předchůdce:
Predecessor:
93. křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.1995
Nástupce:
Successor:
93. křídlo řízení letového provozu
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.06.1992-30.09.1995 12. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.06.1992-30.09.1995 Atwater, Castle Air Force Base
Velitel:
Commander:
01.06.1992-22.06.1992 Famulare, Eugene J. (Colonel)
22.06.1992-07.06.1994 Johnson, Silas R. Jr (Colonel)
07.06.1994-30.09.1995 Bishop, Raymond C. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/93-bombardovaci-kridlo-1992-1995-t138624#452771Verze : 1
MOD