Main Menu
User Menu

92. bombardovací křídlo, střední [1948-1951]

92nd Bombardment Wing, Medium

     
Název:
Name:
92. bombardovací křídlo, střední
Originální název:
Original Name:
92nd Bombardment Wing, Medium
Datum vzniku:
Raised/Formed:
12.07.1948
Předchůdce:
Predecessor:
92. bombardovací křídlo, velmi těžké
Datum zániku:
Disbanded:
16.06.1951
Nástupce:
Successor:
92. bombardovací křídlo, těžké
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
12.07.1948-16.04.1951 15. letecká armáda
16.04.1951-16.06.1951 57. letecká divize
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
12.04.1948-18.08.1948 Briggs, James E. (Colonel)
18.08.1948-17.09.1948 Johnson, James E. (Lieutenant Colonel)
17.09.1948-17.03.1949 Briggs, James E. (Brigadier General)
17.03.1949-26.07.1950 Rees, Clifford H. (Colonel)
26.07.1950-29.08.1950 Stevens, Kermit D. (Colonel)
29.08.1950-26.09.1950 Necrason, Conrad F. (Colonel)
26.09.1950-30.10.1950 Rees, Clifford H. (Colonel)
30.10.1950-01.11.1950 Necrason, Conrad F. (Colonel)
01.11.1950-06.01.1951 Rees, Clifford H. (Colonel)
06.01.1951-14.04.1951 Necrason, Conrad F. (Colonel)
14.04.1951-16.06.1951 Putnam, Claude E. Jr (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
12.07.1948-16.06.1951 92. bombardovací skupina, střední

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/92-bombardovaci-kridlo-stredni-1948-1951-t138613#452760Verze : 0
MOD