Main Menu
User Menu

88. letištní křídlo [1994- ]

88th Air Base Wing

     
Název:
Name:
88. letištní křídlo
Originální název:
Original Name:
88th Air Base Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1994
Předchůdce:
Predecessor:
645. letištní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1994-DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.10.1994-24.01.1995 Orellana, William B. (Colonel)
24.01.1995-04.06.1996 Robinson, Garald K. (Colonel)
04.06.1996-10.07.1997 Heitzig, William J. (Colonel)
10.07.1997-22.12.1997 Glisson, Bobby L. (Colonel)
22.12.1997-27.02.1998 Hughes, Richard C. (Colonel)
27.02.1998-09.02.2000 Collings, Michael A. (Colonel)
09.02.2000-02.06.2000 Charles, Jeffrey R. (Colonel)
02.06.2000-02.07.2002 Hazen, Michael W. (Colonel)
02.07.2002-14.05.2004 Belzil, Michael J. (Colonel)
14.05.2004-16.06.2006 Weaver, Andrew K. (Colonel)
16.06.2006-14.07.2008 Ryan, Colleen M. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil

URL : https://www.valka.cz/88-letistni-kridlo-1994-t138590#452737Verze : 0
MOD