Main Menu
User Menu

86. křídlo [1992-1994]

86th Wing

     
Název:
Name:
86. křídlo
Originální název:
Original Name:
86th Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.06.1992
Předchůdce:
Predecessor:
86. stíhací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1994
Nástupce:
Successor:
86. transportní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.06.1992-01.10.1994 17. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.06.1992-29.06.1992 Swope, Richard T. (Brigadier General)
29.06.1992-03.11.1992 Bendlin, Gary R. (Colonel)
03.11.1992-09.07.1993 Oelstrom, Tad J. (Brigadier General)
09.07.1993-01.10.1994 Pilkington, Jeffery S. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.06.1992-01.10.1994 86. operační skupina
01.06.1992-01.10.1994 86. skupina zabezpečení
01.06.1992-01.10.1994 86. zdravotnická skupina
01.06.1992-01.03.1994 86. ženijní stavební skupina
01.03.1994-01.10.1994 86. ženijní stavební skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/86-kridlo-1992-1994-t138579#452726Verze : 0
MOD