Main Menu
User Menu

82. výcvikové křídlo [1993- ]

82nd Training Wing

     
Název:
Name:
82. výcvikové křídlo
Originální název:
Original Name:
82nd Training Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1993
Předchůdce:
Predecessor:
82. křídlo pro letecký výcvik
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1993-DD.MM.RRRR 2. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.07.1993-25.10.1993 Tabor, Dale C. (Major General)
25.10.1993-05.06.1995 Worthington, William L. Jr (Brigadier General)
05.06.1995-10.02.1997 Zettler, Michael E. (Brigadier General)
10.02.1997-15.04.1999 Bergren, Scott C. (Brigadier General)
15.04.1999-13.07.2001 Cook, Sharla J. (Brigadier General)
13.07.2001-27.02.2002 Collings, Michael A. (Brigadier General)
27.02.2002-01.07.2004 Rooney, Arthur J. Jr (Brigadier General)
01.07.2004-25.08.2006 Whitmore, James A. (Brigadier General)
25.08.2006-17.07.2008 Devereaux, Richard T. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/82-vycvikove-kridlo-1993-t138571#452718Verze : 0
MOD