Main Menu
User Menu

78. křídlo pro letecký výcvik [1972-1977]

78th Flying Training Wing

     
Název:
Name:
78. křídlo pro letecký výcvik
Originální název:
Original Name:
78th Flying Training Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
14.04.1972
Předchůdce:
Predecessor:
78. stíhací křídlo (protivzdušné obrany)
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.1977
Nástupce:
Successor:
78. letištní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.12.1972-30.09.1977 ?
Dislokace:
Deployed:
01.12.1972-30.09.1977 Webb AFB
Velitel:
Commander:
01.12.1972-21.08.1973 Umstead, Stanley M. Jr (Brigadier General)
21.08.1973-19.07.1974 Liotta, Robert G. (Colonel)
19.07.1974-08.06.1976 Owens, Robert A. (Colonel)
08.06.1976-30.09.1977 Spannaus, Harry A. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/78-kridlo-pro-letecky-vycvik-1972-1977-t138559#452706Verze : 0
MOD