Main Menu
User Menu

71. strategické průzkumné křídlo, stíhací [1954-1957]

71st Strategic Reconnaissance Wing, Fighter

     
Název:
Name:
71. strategické průzkumné křídlo, stíhací
Originální název:
Original Name:
71st Strategic Reconnaissance Wing, Fighter
Datum vzniku:
Raised/Formed:
04.11.1954
Předchůdce:
Predecessor:
71. taktické průzkumné křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.07.1957
Nástupce:
Successor:
71. sledovací křídlo (systému včasné výstrahy před balistickými raketami)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
24.01.1955-01.07.1957 15. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
24.01.1955-01.07.1957 Moses Lake, Larson Air Force Base

Velitel:
Commander:
24.01.1955-11.02.1955 -, - (-)
12.02.1955-26.03.1957 McKenna, Charles F. III (Colonel)
26.03.1957-01.07.1957 Gayle, Charles A. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/71-strategicke-pruzkumne-kridlo-stihaci-1954-1957-t138544#452691Verze : 0
MOD