Main Menu
User Menu

67. křídlo síťového boje [2006- ]

67th Network Warfare Wing

     
Název:
Name:
67. křídlo síťového boje
Originální název:
Original Name:
67th Network Warfare Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
05.07.2006
Předchůdce:
Predecessor:
67. informační operační křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
05.07.2006-03.06.2008 8. letecká armáda
03.06.2008-18.08.2009 8. letecká armáda (strategické vzdušné síly)
18.08.2009-DD.MM.RRRR 24. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
05.07.2006-10.08.2006 Gauthier, Katherine L. (Colonel)
10.08.2006-DD.07.2008 Pridotkas, Joseph J. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
05.06.2006-DD.MM.RRRR 67. skupina pro síťový boj

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/67-kridlo-sitoveho-boje-2006-t138542#452689Verze : 1
MOD