Main Menu
User Menu

67. informační operační křídlo [2000-2006]

67th Information Operations Wing

     
Název:
Name:
67. informační operační křídlo
Originální název:
Original Name:
67th Information Operations Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.08.2000
Předchůdce:
Predecessor:
67. zpravodajské křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
05.07.2006
Nástupce:
Successor:
67. křídlo síťového boje
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.08.2000-01.02.2001 ?
01.02.2001-05.07.2006 8. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.08.2000-25.06.2001 Massaro, James C. (Colonel)
25.06.2001-28.08.2003 Gaebel, Roger (Colonel)
28.08.2003-25.06.2004 Bingle, Bruce A. (Colonel)
25.06.2004-05.07.2006 Gauthier, Katherine L. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
31.01.2000-05.07.2006 544. informační operační skupina
01.08.2000-01.12.2003 480. zpravodajská skupina
01.02.2001-05.06.2006 67. informační operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/67-informacni-operacni-kridlo-2000-2006-t138541#452688Verze : 1
MOD