Main Menu
User Menu

67. zpravodajské křídlo [1993-2000]

67th Intelligence Wing

     
Název:
Name:
67. zpravodajské křídlo
Originální název:
Original Name:
67th Intelligence Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1993
Předchůdce:
Predecessor:
67. průzkumné křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.08.2000
Nástupce:
Successor:
67. informační operační křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1993-01.08.2000 ?
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
28.06.1994-30.08.1995 Anderson, Robert D. (Colonel)
30.08.1995-26.08.1996 Thomas, Alan B. (Colonel)
26.08.1996-13.08.1999 Harvey, Gary R. (Colonel)
13.08.1999-01.08.2000 Massaro, James C. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1993-01.08.2000 67. zpravodajská skupina
01.10.1993-01.01.1998 694. zpravodajská skupina
01.03.1997-06.08.2000 543. zpravodajská skupina
31.01.2000-01.08.2000 480. zpravodajská skupina
31.01.2000-01.08.2000 544. zpravodajská skupina
01.08.2000-01.02.2001 67. informační operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil

URL : https://www.valka.cz/67-zpravodajske-kridlo-1993-2000-t138540#452687Verze : 0
MOD