Main Menu
User Menu

67. taktické průzkumné křídlo [1948-1949]

67th Tactical Reconnaissance Wing

     
Název:
Name:
67. taktické průzkumné křídlo
Originální název:
Original Name:
67th Tactical Reconnaissance Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
22.08.1948
Předchůdce:
Predecessor:
67. průzkumné křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
28.03.1949
Nástupce:
Successor:
67. taktické průzkumné křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
22.08.1948-20.12.1948 12. letecká armáda
25.11.1947-20.12.1948 dočasně podřízeno: 1. stíhací křídlo
20.12.1948-28.03.1949 4. letecká armáda
20.12.1948-28.03.1949 dočasně podřízeno: 1. stíhací křídlo
Dislokace:
Deployed:
22.08.1948-28.03.1949 Moreno Valley, March AFB
Velitel:
Commander:
22.08.1948-04.10.1948 DeBolt, Arthur R. (Colonel)
04.10.1948-11.10.1948 Scott, Charles F. Jr (Lieutenant Colonel)
11.10.1948-01.11.1948 Hayes, Jack W. Jr (Lieutenant Colonel)
01.11.1948-12.11.1948 Hanes, Horace A. (Lieutenant Colonel)
12.11.1948-07.01.1949 Scott, Charles F. Jr (Lieutenant Colonel)
07.01.1949-13.01.1949 Clark, William H. (Colonel)
13.01.1949-16.01.1949 McCollom, Loren G. (Colonel)
16.01.1949-28.03.1949 Marion, Charles E. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/67-takticke-pruzkumne-kridlo-1948-1949-t138536#452683Verze : 5
MOD