Main Menu
User Menu

66. letištní křídlo [1994- ]

66th Air Base Wing

     
Název:
Name:
66. letištní křídlo
Originální název:
Original Name:
66th Air Base Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
16.09.1994
Předchůdce:
Predecessor:
66. křídlo elektronického boje
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1994-DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.10.1994-19.07.1996 Weimer, John O. (Colonel)
19.07.1996-22.06.1998 Piazza, John A. (Colonel)
22.06.1998-10.08.1998 Jackson, James M. (Colonel)
10.08.1998-22.05.2000 Anzalone, Chris T. (Colonel)
22.05.2000-05.06.2002 Gardner, Danny K. (Colonel)
05.06.2002-29.07.2002 Meteer, Philip (Colonel)
29.07.2002-08.06.2004 Jones, Darrell D. (Colonel)
08.06.2004-28.07.2006 Ceteras, Timothy C. (Colonel)
28.07.2006-31.07.2008 Schluckebier, Thomas J. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1994-01.10.2002 66. skupina zabezpečení
01.10.2002-30.06.2010 66. skupina zabezpečení misí

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/66-letistni-kridlo-1994-t138534#452681Verze : 0
MOD