Main Menu
User Menu

66. křídlo elektronického boje [1985-1992]

66th Electronic Combat Wing

     
Název:
Name:
66. křídlo elektronického boje
Originální název:
Original Name:
66th Electronic Combat Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.06.1985
Předchůdce:
Predecessor:
66. taktické průzkumné křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
31.03.1992
Nástupce:
Successor:
66. letištní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.06.1985-30.06.1991 65. letecká divize
30.06.1991-31.03.1992 17. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.06.1985-31.03.1992 Sembach, Sembach AB /
Velitel:
Commander:
01.06.1985-25.03.1988 Zehrer, Frederick A. III (Colonel)
25.03.1988-30.06.1989 Mitchell, William B. (Colonel)
30.06.1989-18.05.1990 Vesely, David L. (Colonel)
18.05.1990-29.07.1991 Fuhrmann, John R. (Colonel)
29.07.1991-31.03.1992 Ferris, Joseph D. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.06.1985-31.03.1992 66. skupina bojového zabezpečení

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/66-kridlo-elektronickeho-boje-1985-1992-t138533#452680Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/66th-Electronic-Combat-Wing-t138533#452680Version : 0
MOD