Main Menu
User Menu

65. letištní křídlo [1993- ]

65th Air Base Wing

     
Název:
Name:
65. letištní křídlo
Originální název:
Original Name:
65th Air Base Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1993
Předchůdce:
Predecessor:
65. křídlo zabezpečení
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1993-01.10.2002 8. letecká armáda
01.10.2002-01.11.2005 3. letecká armáda
01.11.2005-18.11.2005 Vzdušné síly Spojených států v Evropě
18.11.2005-01.12.2006 ?
01.12.2006-DD.MM.RRRR 3. letecká armáda (Vzdušné síly v Evropě)
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
20.08.1993-28.07.1995 Arnold, Brian A. (Colonel)
28.07.1995-02.12.1996 Reeves, Melvin M. Jr (Colonel)
02.12.1996-01.01.1997 Calvert, John M. (Colonel)
01.01.1997-12.07.1999 ?, ? ( ? )
13.07.1999-14.08.2001 Percival, Wilhelm F. (Colonel)
14.08.2001-07.05.2003 Fedder, Judith A. (Colonel)
07.05.2003-04.05.2005 Jacobi, Barbara (Colonel)
04.05.2005-20.06.2007 Winston, Robert D. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1993-DD.MM.RRRR 65. skupina zabezpečení
30.09.2002-DD.MM.RRRR 65. skupina zabezpečení misí

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/65-letistni-kridlo-1993-t138531#452678Verze : 1
MOD