Main Menu
User Menu

64. křídlo pro letecký výcvik [1972-1997]

64th Flying Training Wing

     
Název:
Name:
64. křídlo pro letecký výcvik
Originální název:
Original Name:
64th Flying Training Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
14.04.1972
Předchůdce:
Predecessor:
64. taktické transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.1997
Nástupce:
Successor:
64. letecké expediční křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1972-01.07.1993 ?
01.07.1993-30.09.1997 19. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.10.1972-30.09.1997 Lubbock, Reese AFB
Velitel:
Commander:
01.10.1972-29.07.1974 Baxter, Walter H. III (Colonel)
29.07.1974-05.05.1975 Bissell, Schuyler (Colonel)
05.05.1975-21.05.1977 Mendel, Edward (Brigadier General)
21.05.1977-15.02.1979 Bishop, Charles E. (Colonel)
15.02.1979-07.08.1980 Ingram, Richard A. (Colonel)
07.08.1980-09.08.1982 Montgomery, Monte D. (Colonel)
09.08.1982-28.11.1983 Hearne, Richard E. (Colonel)
28.11.1983-07.08.1985 Hullender, John R. (Colonel)
07.08.1985-09.07.1987 McIntyre, James W. (Colonel)
09.07.1987-20.12.1988 Lillard, Mark H. III (Colonel)
20.12.1988-22.06.1990 Sams, Monroe S. (Colonel)
22.06.1990-29.05.1992 Henny, William C. (Colonel)
29.05.1992-20.07.1993 Love, David R. (Colonel)
20.07.1993-28.07.1995 Brady, Roger A. (Colonel)
28.07.1995-08.01.1997 Gelwix, Randall C. (Colonel)
08.01.1997-30.09.1997 Horton, Henry W. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
15.05.1991-01.04.1997 64. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/64-kridlo-pro-letecky-vycvik-1972-1997-t138525#452672Verze : 1
MOD