Main Menu
User Menu

64. taktické transportní křídlo [1967-1971]

64th Tactical Airlift Wing

     
Název:
Name:
64. taktické transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
64th Tactical Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.05.1967
Předchůdce:
Predecessor:
64. křídlo pro přepravu jednotek
Datum zániku:
Disbanded:
31.05.1971
Nástupce:
Successor:
64. křídlo pro letecký výcvik
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.05.1967-09.03.1970 839. letecká divize
09.03.1970-31.05.1971 12. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.05.1967-09.03.1970 Smyrna, Sewart Air Force Base
09.03.1970-31.05.1971 Jacksonville, Little Rock AFB
Velitel:
Commander:
06.01.1967-20.10.1967 Brown, Robert D. (Colonel)
20.10.1967-01.08.1968 MacDonald, Earle F. (Colonel)
01.08.1968-07.01.1970 Drake, Leo A. Jr (Colonel)
07.01.1970-31.05.1971 Gibney, Richard J. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/64-takticke-transportni-kridlo-1967-1971-t138524#452671Verze : 1
MOD