Main Menu
User Menu

64. křídlo pro přepravu jednotek, střední [1952-1954]

64th Troop Carrier Wing, Medium

     
Název:
Name:
64. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Originální název:
Original Name:
64th Troop Carrier Wing, Medium
Datum vzniku:
Raised/Formed:
03.07.1952
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
21.07.1954
Nástupce:
Successor:
64. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
14.07.1952-21.07.1954 18. letecká armáda
15.10.1953-01.03.1954 dočasně podřízeno: 63. křídlo pro přepravu jednotek, těžké
Dislokace:
Deployed:
14.07.1952-21.07.1954 Greenville, Donaldson AFB
Velitel:
Commander:
14.07.1952-01.10.1953 Rose, Franklin (Brigadier General)
01.10.1953-28.02.1954 Jones, Glynne M. (Brigadier General)
28.02.1954-01.05.1954 Arnold, Bob (Colonel)
01.05.1954-21.07.1954 Bentley, William C. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
14.07.1952-21.07.1954 64. skupina pro přepravu jednotek, střední

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/64-kridlo-pro-prepravu-jednotek-stredni-1952-1954-t138521#452668Verze : 2
MOD