Main Menu
User Menu

63. transportní křídlo [1992-1994]

63rd Airlift Wing

     
Název:
Name:
63. transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
63rd Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1992
Předchůdce:
Predecessor:
63. vojenské transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1994
Nástupce:
Successor:
63. letecké expediční křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1992-01.07.1993 22. letecká armáda
01.07.1993-01.04.1994 15. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.01.1992-01.04.1994 San Bernardino, Norton AFB
Velitel:
Commander:
01.01.1992-17.08.1992 Neal, Robert F. (Colonel)
17.08.1992-17.12.1993 Hopper, John D. Jr (Colonel)
17.12.1993-31.03.1994 Underwood, Gary R. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/63-transportni-kridlo-1992-1994-t138519#452666Verze : 3
MOD