Main Menu
User Menu

63. křídlo pro přepravu jednotek, střední [1949-1951]

63rd Troop Carrier Wing, Medium

     
Název:
Name:
63. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Originální název:
Original Name:
63rd Troop Carrier Wing, Medium
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.05.1949
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
09.05.1951
Nástupce:
Successor:
63. křídlo pro přepravu jednotek, těžké
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
27.06.1949-09.05.1951 1. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
27.06.1949-09.05.1951 New York, Navy Reserve Air Base Floyd Bennett Field
Velitel:
Commander:
DD.06.1949-09.09.1950 Copsey, Robert L. (Brigadier General)
09.09.1950-09.05.1951 Stiles, Clayton S. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/63-kridlo-pro-prepravu-jednotek-stredni-1949-1951-t138516#452663Verze : 2
MOD