Main Menu
User Menu

62. křídlo pro přepravu jednotek, těžké [1949-1950]

62nd Troop Carrier Wing, Heavy

     
Název:
Name:
62. křídlo pro přepravu jednotek, těžké
Originální název:
Original Name:
62nd Troop Carrier Wing, Heavy
Datum vzniku:
Raised/Formed:
12.10.1949
Předchůdce:
Predecessor:
62. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Datum zániku:
Disbanded:
01.06.1950
Nástupce:
Successor:
62. křídlo pro přepravu jednotek, těžké
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
12.10.1949-01.06.1950 4. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
12.10.1949-01.06.1950 Tacoma, McChord AFB
Velitel:
Commander:
12.10.1949-01.05.1950 Nelson, Fred C. (Colonel)
02.05.1950-01.06.1950 -, - (-)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
12.10.1949-01.06.1950 62. letištní skupina
12.10.1949-01.06.1950 62. skupina pro přepravu jednotek, težká
12.10.1949-01.06.1950 62. skupina údržby a zásobování

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/62-kridlo-pro-prepravu-jednotek-tezke-1949-1950-t138511#452658Verze : 0
MOD