Main Menu
User Menu

62. křídlo pro přepravu jednotek, střední [1948-1949]

62nd Troop Carrier Wing, Medium

     
Název:
Name:
62. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Originální název:
Original Name:
62nd Troop Carrier Wing, Medium
Datum vzniku:
Raised/Formed:
22.08.1948
Předchůdce:
Predecessor:
62. křídlo pro přepravu jednotek
Datum zániku:
Disbanded:
12.10.1949
Nástupce:
Successor:
62. křídlo pro přepravu jednotek, těžké
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
22.08.1948-10.12.1948 12. letecká armáda
10.12.1948-12.10.1949 4. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
22.08.1948-12.10.1949 Tacoma, McChord AFB
Velitel:
Commander:
10.04.1948-12.10.1949 Nelson, Fred C. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
23.06.1948-12.10.1949 62. skupina pro přepravu jednotek, střední
22.08.1948-12.10.1949 62. letištní skupina
22.08.1948-12.10.1949 62. skupina údržby a zásobování

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/62-kridlo-pro-prepravu-jednotek-stredni-1948-1949-t138510#452657Verze : 1
MOD