Main Menu
User Menu

62. křídlo pro přepravu jednotek [1947-1948]

62nd Troop Carrier Wing

     
Název:
Name:
62. křídlo pro přepravu jednotek
Originální název:
Original Name:
62nd Troop Carrier Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
28.07.1947
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
22.08.1948
Nástupce:
Successor:
62. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.08.1947-22.08.1948 12. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
15.08.1947-12.01.1948 Tacoma, McChord Field
12.01.1948-22.08.1948 Tacoma, McChord AFB
Velitel:
Commander:
15.08.1947-10.04.1948 Kolb, Julius A. (Colonel)
10.04.1948-22.08.1948 Nelson, Fred C. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
15.08.1947-23.06.1948 62. skupina pro přepravu jednotek
23.06.1948-22.08.1948 62. letištní skupina
23.06.1948-22.08.1948 62. skupina údržby a zásobování
28.07.1948-24.08.1948 62. letištní skupina
28.07.1948-24.08.1948 62. skupina údržby a zásobování

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/62-kridlo-pro-prepravu-jednotek-1947-1948-t138509#452656Verze : 0
MOD