Main Menu
User Menu

58. stíhací křídlo [1991-1994]

58th Fighter Wing

     
Název:
Name:
58. stíhací křídlo
Originální název:
Original Name:
58th Fighter Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1991
Předchůdce:
Predecessor:
58. taktické výcvikové křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1994
Nástupce:
Successor:
58. křídlo pro speciální operace
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1991-01.07.1993 12. letecká armáda
01.07.1993-DD.MM.RRRR 19. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.10.1991-01.04.1994 Glendale, Luke AFB
Velitel:
Commander:
02.07.1991-01.10.1991 Polk, Steven R. (Colonel)
01.10.1991-21.08.1992 Browning, Ralph T. (Brigadier General)
21.08.1992-24.06.1993 Gamble, Patrick K. (Brigadier General)
24.06.1993-01.04.1994 Plummer, Stephen B. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1991-01.04.1994 58. logistická skupina
01.10.1991-DD.MM.RRRR 58. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/58-stihaci-kridlo-1991-1994-t138493#452640Verze : 0
MOD