Main Menu
User Menu

58. taktické stíhací výcvikové křídlo [1969-1977]

58th Tactical Fighter Training Wing

     
Název:
Name:
58. taktické stíhací výcvikové křídlo
Originální název:
Original Name:
58th Tactical Fighter Training Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
22.08.1969
Předchůdce:
Predecessor:
58. stíhací bombardovací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1977
Nástupce:
Successor:
58. taktické výcvikové křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.10.1969-01.04.1977 12. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
15.10.1969-01.04.1977 Glendale, Luke AFB
Velitel:
Commander:
15.10.1969-26.06.1970 Burns, John J. (Colonel)
26.06.1970-31.08.1972 Clarke, John S. Jr (Colonel)
31.08.1972-15.08.1974 Melton, Albert L. (Brigadier General)
15.08.1974-01.04.1977 Haeffner, Fred A. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/58-takticke-stihaci-vycvikove-kridlo-1969-1977-t138491#452638Verze : 0
MOD