Main Menu
User Menu

57. křídlo pro zdokonalovací výcvik stíhačů [1980-1991]

57th Fighter Weapons Wing

     
Název:
Name:
57. křídlo pro zdokonalovací výcvik stíhačů
Originální název:
Original Name:
57th Fighter Weapons Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.03.1980
Předchůdce:
Predecessor:
57. taktické výcvikové křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1991
Nástupce:
Successor:
57. stíhací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.03.1980-DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
15.01.1980-14.10.1980 Cunningham, Charles J. Jr (Brigadier General)
14.10.1980-10.05.1982 Carns, Michael P. C. (Brigadier General)
10.05.1982-24.05.1984 Kerby, Michael C. (Brigadier General)
24.05.1984-22.01.1986 Ashy, Joseph W. (Brigadier General)
22.01.1986-08.02.1988 Hall, Joel T. (Brigadier General)
08.02.1988-21.05.1990 Jumper, John P. (Brigadier General)
21.05.1990-01.10.1991 West, W. Thomas (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil

URL : https://www.valka.cz/57-kridlo-pro-zdokonalovaci-vycvik-stihacu-1980-1991-t138487#452634Verze : 0
MOD